SPORT-CHEM biuro sprzedaży: 35-074 Rzeszów ul. Gałęzowskiego 7, Tel. 693 158 688, 601 969 022

Taśmy

tasmy
Taśmy służą do ogólnego zastosowania w produkcji przemysłowej, magazynowaniu, transporcie, pakowaniu, oznaczeniach na halach, zabezpieczeniach powierzchni, oklejaniu, naprawach i uszczelnieniach. Oferujemy szeroką gamę taśm: maskujących, samoprzylepnych, ochronnych malarskich, lakierniczych, antyrysowych i innych. Celem naszego działania jest satysfakcja Klienta, którą pragniemy zapewnić oferując pełny asortyment towaru wysokiej jakości w przystępnych cenach.
Czytaj dalej...

Folie

folie
Wbrew powszechnym opiniom, spektrum stosowania folii oraz izolacji do budownictwa jest bardzo szerokie. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, duży wybór asortymentu i konkurencyjne ceny!
Czytaj dalej...

Listwy i narożniki

listwy
Oferujemy szeroką gamę towarów do wykończenia wnętrz domów i mieszkań. Dzięki wieloletniej bliskiej współpracy z największymi producentami materiałów budowlanych w Polsce, możemy zaoferować towary wysokiej jakości w przystępnej cenie. Staramy się dopasować naszą ofertę do stale wzrastających potrzeb rynku.
Czytaj dalej...

Do suchej zabudowy

listwy2
Akcesoria do suchej zabudowy są obecnie szeroko wykorzystywane w robotach wykończeniowych zarówno przy wznoszeniu nowych obiektów jak i przy remontach. Realizując marzenie o bezpiecznym domu, czy też mieszkaniu warto poświęcić mu tyle uwagi, na ile zasługuje.
Czytaj dalej...

Pianki i silikony

silikony
Nie ma lepszych materiałów do wykańczania domów, mieszkań i biur niż pianki i silikony. Lekkie, trwałe, doskonale izolujące, zdrowe. Szeroka gama produktów przeznaczona jest zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych.
Czytaj dalej...

Lakiery

lakiery2
W naszej ofercie posiadamy lakiery wysokiej jakości do stosowania w branży motoryzacyjnej, pracach domowych, przemyśle i warsztatach samochodowych. Firmy zapewniają nowoczesną technologię wytwarzania oraz import wysokojakościowych surowców od renomowanych firm zachodnio-europejskich. Mamy nadzieję, że uznają Państwo wyroby za wartościowe i przydatne w Waszych przedsięwzięciach.
Czytaj dalej...

Kleje

kleje
Przedstawiamy Państwu naszą ofertę, mamy nadzieję, że zaspokoi ona w pełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Naszą misją jest uzyskanie zadowolenia Klientów poprzez sprzedaż towarów najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach.
Czytaj dalej...

Rozpuszczalniki

rozpuszczalniki
Oferujemy wysokiej jakości rozpuszczalniki do farb i lakierów oraz różnego rodzaju wyrobów. W naszej ofercie znajdą Państwo pełen katalog produktów wiodących światowych i polskich producentów.
Czytaj dalej...

Artykuły ścierne

scierne2
Narzędzia ścierne przeznaczone są do precyzyjnego i zgrubnego szlifowania i przecinania różnych materiałów. Bazujemy na materiałach wiodących firm światowych. Dążymy do tego aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Światowej klasy produkty są wytwarzane na najnowocześniejszych maszynach.
Czytaj dalej...

Pędzle

pedzle2
W swojej ofercie posiadamy pędzle malarskie i szczotki o wysokiej jakości i standardzie, ponieważ bazują na surowcach o bardzo wysokiej jakości.Celem naszego działania jest satysfakcja Klienta, którą pragniemy zapewnić oferując pełny asortyment towaru wysokiej jakości w przystępnych cenach.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
Biuro sprzedaży:
P.U.H. "SPORT-CHEM" R.K. Rychtarscy
35-074 Rzeszów ul. Gałęzowskiego 7
Magazyn:
36-060 Głogów Młp. Wola Cicha 117
Tel. 693 158 688
Tel. 601 969 022